KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13534502
nr 1353 4502
Hasse Lindroth
(f. 1938), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 88/280, "Från Beckholmsbron". Motivet: 31x26 cm
Hasse Lindroth, född 1938 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 19:59:31
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Hasse Lindroth
Läs mer om Hasse Lindroth